Informační servis

zajímavé informace pro Vás

Rádi bychom Vám na této stránce zprostředkovali několik rad, které Vám pomůžou zrealizovat zakázku na trhu realit k Vaší spokojenosti.

Desatero zákazníka

  1. Vyhledávejte služby zavedených realitních kanceláří. Vyhýbejte se jednotlivcům slibujícím fantastické nemovitosti a služby.
  2. Ve Vámi vybrané realitní kanceláři si všímejte jednání jejích pracovníků, vybavení kanceláří, celkové atmosféry. Řekne Vám to víc než jakákoliv reklama.
  3. Vyžadujte komplexní informace o způsobu práce kanceláře, kterou jste si vybrali. Většina z nich má své provozní předpisy, které si pečlivě prostudujte.
  4. Neuzavírejte smlouvu s kanceláří dříve, než vše pečlivě zvážíte. Žádná solidní realitní kancelář Vás nebude nutit k okamžitému rozhodnutí.
  5. Uzavírejte pouze takovou smlouvu, ve které jste to Vy, kdo si vybere z kupců, které doporučí realitní kancelář.
  6. Dbejte na úplnost zprostředkovatelské smlouvy, vyžadujte přesné znění ve všech jejích ustanoveních, vyžádejte si před podpisem konzultaci právníka.
  7. V případě sepsání kupní smlouvy trvejte na notáři či alespoň fudovaném právníkovi. Jinými osobami psanou kupní smlouvu odmítněte.
  8. Kupujete-li nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře, vyžádejte si doklad o tom, že může tuto nemovitost nabízet. Ušetříte si čas, peníze a zklamání.
  9. Kupovanou nemovitost si důkladně prohlédněte, máte-li pochybnosti, konzultujte je s odborníkem. Vyžádejte si doklady k nemovitosti, jakož i veškeré další dostupné informace. Teprve po zvážení všech faktů se rozhodujte.
  10. Jednejte seriózně, protože na základě shora uvedených faktů jste si určitě vybrali seriózní realitní kancelář. Pouze vzájemnou důvěrou se může podařit dobrý obchod.

Ivan Žikeš, viceprezident Asociace realitních kanceláří Čech, Moravy a Slezska

V případě technických potíží se stránkami kontaktujte .
Držíme se standardů XHTML 1.0 Strict, CSS. © 2007-2014 Jan Mráz, Oldřich Král.
Oldřich Král - AC KRÁL REALITY
Adresa: Pařížská 1, 301 00 Plzeň
E-mail:
Telefon do kanceláře: +420 377 22 41 22
Mobilní telefon: +420 777 55 33 33
Fax: +420 377 22 41 21
Nabízíme Nabídněte